Sposób przygotowania:
Zmiksuj arbuza z wodą dodaj miód (jeśli arbuz nie jest zbyt słodki) i zamroź (najlepiej na płasko w woreczku).
Rozbij na drobne kawałeczki kostki lodu w moździerzu albo termomiksie. Tak samo zrób z mrożonym arbuzem. Wszystko wymieszaj i dodaj posiekane drobno listki mięty. Wymieszaj. Nałóż do szklanki.
